Ježek v kleci

Garantovaný nákup z Hry a hlavolamy

Skladem • 1 varianta68 Kč88 % • 1 202 recenzíDalší informace

Druh
ježci v kleci
Materiál
kovové

• , zakoupeno v Hry a hlavolamy

• Nekvalitní zpracování. Po jednom pádu na zem (nic velkého) se klec rozletěla. Jde dát zpět, ale evidentně byla špatně nalisována.

dárek

• , zakoupeno v Hry a hlavolamy

• Klasická hračka známá z knížek Jaroslava Foglara.
    • Nic.

Dobrý dárek.

Druh
ježci v kleci
Materiál
kovové

Našli jste co jste hledali. Toyboom má zboží s názvem: Ježek v kleci. Vybrali jsme pro vás nejlepší z kategorie: hlavolamy. Ježek v kleci je klasický hlavolam, který se u nás proslavil díky Jaroslavu Foglarovi a jeho knize Rychlé šípy. Hlavolam je kovový a vaším úkolem je dostat ježka z klece ven. Bohužel se uvnitř neskrývá nákres Tleskačova létajícího kola a ani není ježek šroubovací, ale spousty zábavy si s ním určitě užijete.

dárek

• , zakoupeno v Hry a hlavolamy

• Klasická hračka známá z knížek Jaroslava Foglara.
    • Nic.

Dobrý dárek.